НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРАНЦІЯ
Політравма в умовах воєнного стану. Міждисциплінарний підхід
30.08.2022
15:00-19:00
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРАНЦІЯ
Політравма в умовах воєнного стану.
Міждисциплінарний підхід
30.08.22
Увага
Шановні лікарі!
Дякуємо за Вашу участь у семінарі!
Сертифікати від БПР - оприлюдненні! Кожному лікарю, хто пройшов тест та отримав сертифікат, надіслано повідомлення в пошту з посиланням на сертифікат.
В Україні, згідно з даними на 2021 рік, частота ЧМТ у різних регіонах сягала від 2,3 до 6 ­випадків (приблизно 4-4,2) на 1 тис. населення щорічно, забираючи життя 10-11 тис. осіб. Через повно­масштабне вторгнення ­збройних сил РФ, наразі частота ЧМТ різко ­збільшилася, основними причинами яких є бойові травму­вання та ураження мирного населення ­внаслідок ракетних обстрілів і бомбардувань. Удосконалення ­методів ­лікування пацієнтів із ЧМТ та ­застосування ­нейропротекції є ­надзвичайно важливим завданням. ­Останніми ­десятиліттями в лікувальну ­практику впроваджують перс­пективні підходи щодо стратегій ведення пацієнтів із ЧМТ, спрямованих на уникнення або зведення до найменших ускладнень, що загрожують життю. Ці підходи ґрунтуються на національних і міжнародних рекомендаціях, на фактичних даних невідкладної ­допомоги й нейрореабілітації.

Доведено ефективність застосування відносно нової концепції ранньої (гострої) нейрореабілі­тації та нейровідновлення. Оскільки для посттрав­матичної нейропротекції важлива кожна година, тож ранню нейрореабілітацію упроваджують у гост­рому періоді лікування пацієнтів із ЧМТ і результати її застосування є багатонадійними
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
ЗАХІД ПРИЗНАЧЕНО ДЛЯ ЛІКАРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:
Анестезіологія, Загальна практика - сімейна медицина, Лікувальна фізкультура, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Медицина невідкладних станів, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія і травматологія, Терапія, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія, Щелепно-лицева хірургія.
ПРОГРАМА ЗАХОДУ
МОДЕРАТОР
ЕКСПЕРТИ
СЕРТИФІКАТ
Сертифікат
Як отримати сертифікат?
Як завантажити сертифікат?
Сертифікат
По закінченню заходу, учасники матимуть можливість пройти тестування та отримати сертифікат Всеукраїнської Асоціації безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів - 3 бали.
Як отримати сертифікат?
  1. Прослухати доповіді.
  2. Після закінчення семінару оновіть сторінку і натисніть на кнопку «Пройти тестування», яка з'явиться після завершення трансляції, де Вам буде запропоновано відповісти на кілька запитань за темою семінару.
    Будь-ласка, правильно вказуйте ПІБ. За внесеними данними будуть сформовані сертифікати. Зміна даних в сертифікаті неможлива. Будьте уважні.
  3. Необхідно відповісти на тестові питання і набрати 70% правильних відповідей. Ваші дані та результати надійдуть в обробку через 14 робочих днів Ви зможете самостійно завантажити сертифікат
Як завантажити сертифікат?
  1. Перейдіть на сторінку трансляції - На сторінці трансляціїhttp://asprofosvit.com/polytrauma3008 з'явиться кнопка «Завантажити сертифікат», де будуть зберігаться сертифікати всіх учасників даного заходу. Додатково електронною поштою Вам буде надіслано посилання на сервіс, де зберігаються національні сертифікати.
  2. Завантажте сертифікат - Знайдіть свій сертифікат і завантажте його. Електронний сертифікат дійсний і не потребує додаткового затвердженя
ПАРТНЕРИ
ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
+38 (097) 162 24 59
+38 (067) 233-75-91
+38 (050) 671 77 18
asprofosvit@gmail.com