НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРАНЦІЯ
Політравма в умовах воєнного стану. Міждисциплінарний підхід
30.08.22
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРАНЦІЯ
Політравма в умовах воєнного стану.
Міждисциплінарний підхід
30.08.22
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
ПРОГРАМА ЗАХОДУ
МОДЕРАТОР
ЕКСПЕРТИ
СЕРТИФІКАТ
Сертифікат
Як отримати сертифікат?
Як завантажити сертифікат?
Сертифікат
По закінченню заходу, учасники матимуть можливість пройти тестування та отримати сертифікат Всеукраїнської Асоціації безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів - 3 бали.
Як отримати сертифікат?
  1. Прослухати доповіді.
  2. Після закінчення семінару оновіть сторінку і натисніть на кнопку «Пройти тестування», яка з'явиться після завершення трансляції, де Вам буде запропоновано відповісти на кілька запитань за темою семінару.
    Будь-ласка, правильно вказуйте ПІБ. За внесеними данними будуть сформовані сертифікати. Зміна даних в сертифікаті неможлива. Будьте уважні.
  3. Необхідно відповісти на тестові питання і набрати 70% правильних відповідей. Ваші дані та результати надійдуть в обробку через 14 робочих днів Ви зможете самостійно завантажити сертифіка
Як завантажити сертифікат?
  1. Перейдіть на сторінку трансляції - На сторінці трансляціїhttp://asprofosvit.com/polytrauma3008 з'явиться кнопка «Завантажити сертифікат», де будуть зберігаться сертифікати всіх учасників даного заходу. Додатково електронною поштою Вам буде надіслано посилання на сервіс, де зберігаються національні сертифікати.
  2. Завантажте сертифікат - Знайдіть свій сертифікат і завантажте його. Електронний сертифікат дійсний і не потребує додаткового затвердженн
ПАРТНЕРИ
ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
+38 (097) 162 24 59
+38 (067) 233-75-91
+38 (050) 671 77 18
asprofosvit@gmail.com