ЖІНКА ЕЛЕГАНТНОГО ВІКУ:
ПАЦІЄНТКА НА СТИКУ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
17.05.2024
16:00
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Здоров'я жінки важливе у будь-якому віці. Гормональні збої, ожиріння, діабет, вуглеводні порушення, період менопаузи та пов'язані з ним жіночі проблеми як фізичного так і ментального характеру – фактори для негайного реагування та лікування. Тому важливо розуміти як попередити їх розвиток, своєчасно діагностувати та надавати жінці всебічну підтримку. На конференції будемо обговорювати сучасні погляди на причини виникнення, методи діагностики, профілактики та лікування різних станів. Розберемо варіанти нутритивної підтримки жінки з естроген дефіцитними станами, роль вітамін-Д-дефіцитних станів жінки з вульво-вагінальними проблемами та метаболічним синдромом, а також поговоримо про роль препаратів, які містять журавлину та лактобактерії в підтримці нормального стану урогенітальної мікробіоти жінки

УЧАСТЬ - онлайн/офлайн
 • 11 міст
  Київ, Житомир, Дніпро,
  Харків, Кременчук, Вінниця, Львів, Ужгород, Чернівці, Рівне, Луцьк
ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
До участі у заході запрошуються лікарі:
Акушерство і гінекологія, Ендокринологія, Терапія, Загальна практика - сімейна медицина
СЕРТИФІКАТ
Сертифікат
Науково-практична конференція внесена до переліку заходів БПР. По закінченню заходу, учасники матимуть можливість перейти на сторінку заходу з тестуванням БПР, пройти тестування та отримати сертифікат Громадської організації "Всеукраїнської асоціації безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів" - 10 балів.
При проходженні тестування прохання уважно вказувати особисті та контактні данні. Помилки допущені під час написання ПІБ, автоматично будуть відображені у Вашому сертифікаті і не підлягають виправленню.
СПІКЕРИ
 • Яшина Олена
  Григорівна
  професор, д.м.н., керівник відділу діагностики та лікування метаболічного синдрому ДНУ «Центр Інноваційних медичних технологій НАН України»
 • Жердьова Надія
  Миколаївна
  д.м.н. професор кафедри діабетології НУОЗ України імені П.Л.Шупика, завідувач відділу діагностики та лікування метаболічних захворювань ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України»
 • Калугіна Людмила
  Вадимівна
  д.м.н, провідний науковий співробітник, Відділ репродуктивного здоров'я, Державна наукова установа «Центр інноваційних медичних технологій НАН України»
ПРОГРАМА
Polpharma
Ми допомагаємо пацієнтам різного віку вже 85 років. Ми створюємо ліки від головного та серцевого болю, а також ті, що використовуються у лікарнях для порятунку життів. Ми також користуємося довірою лікарів та фармацевтів та працюємо з ними, щоб забезпечити здорове та довге життя пацієнтам.
МИНУЛИЙ ЗАХІД
«Сучасні підходи до профілактики та ведення пацієнток з передраковою патологією шийки
матки»
Репродуктивне здоров'я важливе для будь-якої жінки. Фонові й передракові хвороби – сигнали про необхідність негайного лікування, тому слід розуміти, як попередити їх розвиток, своєчасно діагностувати та надавати жінці всеобічну підтримку, в тому числі, психологічну. На конференції будемо обговорювати сучасні погляди на причини виникнення, методи діагностики, профілактики та лікування передракових захворювань шийки матки. Розберемо варіанти нутритивної підтримки жінки з подібною патологією та роль піхвової мікробіоти у виникненні патологічних процесів шийки матки.
ОРГАНІЗАТОРИ
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
КОНТАКТИ
Залишились питання?
Будемо раді відповісти Вам!

asprofosvit@gmail.com
+380 (67) 986 72 56
+380 (97) 162 24 59
+380 (50) 671 77 18
+380 (67) 233 75 91