Науково-практична конференція
«Сучасні підходи до профілактики та ведення пацієнток з передраковою патологією шийки
матки»
15.12.2023
16:00
Очний/онлайн формат
Репродуктивне здоров'я важливе для будь-якої жінки. Фонові й передракові хвороби – сигнали про необхідність негайного лікування, тому слід розуміти, як попередити їх розвиток, своєчасно діагностувати та надавати жінці всеобічну підтримку, в тому числі, психологічну. На конференції будемо обговорювати сучасні погляди на причини виникнення, методи діагностики, профілактики та лікування передракових захворювань шийки матки. Розберемо варіанти нутритивної підтримки жінки з подібною патологією та роль піхвової мікробіоти у виникненні патологічних процесів шийки матки.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
До участі у заході запрошуються лікарі:
акушери-гінекологи, гінекологи-онкологи

СЕРТИФІКАТ
Сертифікат
Науково-практична конференція внесена до переліку заходів БПР. По закінченню заходу, учасники матимуть можливість перейти на сторінку заходу з тестуванням БПР, пройти тестування та отримати сертифікат Громадської організації "Всеукраїнської асоціації безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів" - 5 балів.
СПІКЕРИ
 • Матушенко Олена
  Вадимівна
  практикуючий психолог, магістр психології, сертифікація Wiesbadener Akademie
  für Psychotherapie (WIAP)
 • Дунаєвська Вікторія
  Вікторівна
  к.м.н., лікар онкогінеколог Національного інституту раку, старший науковий співробітник відділення ендокринної гінекології при ГУ «Інституту педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка Е.М.Лукьяновой НАМН України»
 • Калугіна Людмила
  Вадимівна
  д.м.н., головний науковий співробітник,
  Відділ репродуктивного здоров'я, Державна наукова установа «Центр інноваційних медичних технологій НАН України»
ПРОГРАМА
Polpharma
Ми допомагаємо пацієнтам різного віку вже 85 років. Ми створюємо ліки від головного та серцевого болю, а також ті, що використовуються у лікарнях для порятунку життів. Ми також користуємося довірою лікарів та фармацевтів та працюємо з ними, щоб забезпечити здорове та довге життя пацієнтам.
ОРГАНІЗАТОРИ
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
КОНТАКТИ
Залишились питання?
Будемо раді відповісти Вам!

asprofosvit@gmail.com
+380 (67) 986 72 56
+380 (97) 162 24 59
+380 (50) 671 77 18
+380 (67) 233 75 91