Всеукраїнська Асоціація безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів за підтримки Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика та Представництва фармацевтичної компанії «Ріхтер Гедеон Нрт.» в Україні, ЗАПРОШУЄ БЕЗКОШТОВНО ВЗЯТИ УЧАСТЬ у Щорічній фаховій школі-семінарі компанії «Ріхтер Гедеон» «Профілактичні стратегії: від фобій до індивідуальної терапії», яка відбудеться 05 листопада 2021 року з прямою онлайн-трансляцією по Україні.

Традиційно, ця конференція відбувається на початку листопада і збирає в одному залі найбільш яскравих доповідачі, лідерів та експертів в галузі акушерства та гінекології. Зважаючи на карантинні обмеження, які діють зараз в Україні, ми запрошуємо Вас долучитися до участі в форматі онлайн до цього, як завжди, насиченого новою інформацією заходу.

Цьогорічна конференція присвячена темі профілактики захворювань, які часто зустрічаються в практиці акушера-гінеколога, тактиці руйнування стереотипів та фобій, які є у свідомості пацієнтів, формуванню нових індивідуальних підходів до ведення пацієнтів з гінекологічними захворюваннями.

ONLINE-ТРАНСЛЯЦІЯ
УВАГА!
НАЙАКТИВНІШІ учасники, які надішлють найцікавіші запитання експертам у чат - отримають шанс виграти цінні подарунки від організаторів.
Обов'язково перед запитанням вказати ПІБ та місто
ПРОГРАМА
ПРОВІДНІ ЕКСПЕРТИ В ГАЛУЗІ АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
Жук Світлана Іванівна
Модератор
Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства, гінекології та медицини плода Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, заслужений лікар України, лауреат Державної премії в галузі медицини, віце-президент Асоціації перинатологів України.
Юзько Олександр Михайлович
Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології ФПО, проректор Буковинського державного медичного університету, президент Української асоціації репродуктивної медицини, лауреат Державної премії України.
Суханова Ауріка Альбертівна
Доктор медичних наук, професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО ім. П.Л.Шупика. Голова комісії з лікувальної роботи УДІР.
Медведь Володимир Ісакович
Член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України; завідувач відділення внутрішньої патології вагітних ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України».
Білодід Ольга Олександрівна
Кандидат медичних наук, доцент кафедри онкогінекології, акушерства і гінекології Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Єфименко Ольга Олексіїївна
Доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник ДУ «ІПАГ ім. академіка О.М. Лук'янової НАМН України».
Проценко Тетяна Віталіївна
Професор, доктор медичних наук, заслужений лікар України, академік Міжнародної Академії освіти і науки, член Європейської та Американської Академій дерматології та венерології.
Резніченко Галина Іванівна
Доктор медичних наук, професор кафедри акушерства та гінекології Державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України». Заслужений лікар України. Голова Запорізького відділення Асоціації акушерів-гінекологів України.
ВИСТАВКА
СЕРТИФІКАТ
По закінченню Щорічної Конференції компанії Ріхтер Гедеон «Профілактичні стратегії: від фобій до індивідуальної терапії», просимо всіх учасників відповісти на питання і пройти тестові завдання. Нам важлива Ваша думка щодо організації події і ми хотіли б отримати зворотний зв'язок для подальшого вдосконалення освітніх проектів.

Усі зареєстровані учасники з України зможуть отримати національну сертифікацію НУОЗ України ім. П.Л. Шупика та Всеукраїнської Асоціації безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів - 10 балів.

Як отримати національний сертифікат?
Прослухати всі доповіді Щорічної Конференції компанії Ріхтер Гедеон «Профілактичні стратегії: від фобій до індивідуальної терапії»
Oновити сторінку трансляції одразу ж по закінченню конференції. Відповісти на запитання, які будуть надані одразу після закінчення заходу протягом 24 годин (доби), на сторінці трансляції.
Через 7 робочих днів 17 листопада Ви чи зможете самостійно завантажити сертифікат. На сторінці трансляції (http://asprofosvit.com/05-11/gedeon-richter) ми розмістимо посилання (кнопку) «Завантажити сертифікат», де будуть зберігатися сертифікати всіх учасників даного заходу.
Також учасники отримають посилання по електронній пошті на сервіс, де зберігаються національні сертифікати. Знайдіть свій і завантажте його.

*Будь-ласка, правильно вказуйте ПІБ при реєстрації на захід. За внесеними даними будуть сформовані сертифікати. Зміна даних у сертифікаті неможлива. Будьте уважні!
Телефони підтримки

Якщо у Вас виникають запитання, будь ласка, звертайтесь до нас за телефонами або email вказаними нижче з 10:00 до 18:00:


+38(050) 671 77 18
+38(067) 986 72 56
+38(097) 162 24 59
+38(067) 233 75 91
asprofosvit@gmail.com