Реєстрація
Будь-ласка, правильно вказуйте ПІБ. За внесеними данними будуть сформовані сертифікати. Зміна даних в сертифікаті неможлива. Будьте уважні!
Прiзвище
Iм`я
По-батьковi
Телефон
E-mail
Спецiальнiсть
Посада
Мiсце роботи
Область
Мiсто
ПАЦІЄНТ У РАКУРСІ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОГО ПОГЛЯДУ
Науково-практична конференція
22.02.2022
10:00
ДНІПРО, ЗАПОРІЖЖЯ, КРИВИЙ РІГ
РЕЄСТР №49
Шановні колеги!!!

Повідомляємо Вам - ми призупиняємо освітні заходи до відміни воєнного стану. Будьте спокійні - заходи БПР відбудуться, а про їх дати та час проведення проінформуємо додатково ‼️!

Бережіть себе - зараз Ви потрібні нашій країні як ніколи. Зберігайте спокій та врівноваженість, дотримуйтесь правил безпеки та будьте на зв'язку.

Пам'ятайте - разом Ми вистоїмо! Україна - понад усе!
Любі колеги!
Щоб підтримувати свій професійний рівень на висоті, сучасний лікар повинен постійно дізнаватись актуальну інформацію. Саме тому навіть в складні часи пандемії і карантину ми надаємо вам можливість отримати нові знання!
Громадська Організація "Асоціація професійного удосконалення лікарів" за підтримки Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика ЗАПРОШУЄ БЕЗКОШТОВНО прийняти участь у науково-практичній конференції «Пацієнт у ракурсі міждисциплінарного погляду», що відбудеться 22 лютого з прямою онлайн трансляцією наживо одразу в усіх містах і населених пунктах Дніпропетровської та Запорізької областей!
МОВИ ЗАХОДУ - UA і RUS
До участі у заході запрошуються:
лікарі загальної практики – сімейної медицини, терапевти, педіатри, неонатологи, кардіологи, гастроентерологи, пульмонологи, нефрологи, ендокринологи, ревматологи, неврологи, психіатри, імунологи, алергологи, інфекціоністи, дитячі інфекціоністи, дитячі кардіологи, дитячі пульмонологи, дитячі гастроентерологи, отоларингологи, дитячі отоларингологи, гематологи, дитячі гематологи, онкологи, лікарі лабораторної діагностики, фтизіатри, лікарі функціональної діагностики, рентгенологи, лікарі УЗ-діагностики
ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!
ONLINE ТРАНСЛЯЦІЯ
дає можливість навчатися, ставити питання лекторам та спілкуватися із своїми колегами без відриву від робочого місця, або вдома за чашечкою кави!
Навчання у форматі дискусійного клубу "За круглим столом" з провідними експертами: Голубовська О.А., Головач І.Ю., Селюк М.М., Гогунська І.В.
Акцентована увага на таких навчальних модулях, як: менеджмент серцево-судинних ризиків, сучасна ревматологія, COVID-19: гострі питання первинної ланки, актуальні питання на амбулаторному прийомі та багато іншого!
Тільки актуальні знання, засновані на доказовій медицині, та сучасні клінічні протоколи!
Після закінчення заходу зареєстровані учасники матимуть можливість отримати сертифікати
ЯК ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ?
1
Протягом 1 доби після закінчення заходу пройти тестове завдання.
Надати не менше 70% правильних відповідей
2
Через 7 днів після того, як учасник відповів на тестові завдання, на електронну пошту прийде посилання на сервіс, де зберігається сертифікат. На сервісі зберігаються сертифікати всіх учасників даного заходу.
3
Знайти свій сертифікат та завантажити його.
Чекаємо на Вас: 22 лютого 2022 року о 10:00
ТРАНСЛЯЦІЇ
ХОЛ А

ХОЛ Б

ХОЛ А

ХОЛ Б

ОРГАНІЗАТОРИ
ОРГАНІЗАТОРИ
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
ПАРТНЕРИ
Натисніть на логотип партнера, щоб переглянути інформацію та промо-матеріали
КОНТАКТИ
Якщо у Вас виникають запитання, будь ласка, звертайтесь до нас за телефонами або email з 10:00 до 18:00
Контактний телефон
067-986-72-56
097-162-24-59


068-509-22-20
050-671-77-18
Email
asprofosvit@gmail.com