ПАЦІЄНТ У РАКУРСІ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОГО ПОГЛЯДУ
Науково-практична конференція
21.03.2023
12:00
КИЇВ, ТЕРНОПІЛЬ, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
Любі колеги!
Щоб підтримувати свій професійний рівень на висоті, сучасний лікар повинен постійно дізнаватись актуальну інформацію. Саме тому навіть в складні часи ми надаємо вам можливість отримати нові знання!
Громадська Організація "Асоціація професійного удосконалення лікарів" за підтримки Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика ЗАПРОШУЄ БЕЗКОШТОВНО прийняти участь у науково-практичній конференції «Пацієнт у ракурсі міждисциплінарного погляду», що відбудеться 21 березня з прямою онлайн трансляцією наживо одразу в усіх містах і населених пунктах Київської, Тернопільської та Хмельницької областей!
МОВИ ЗАХОДУ - UA
До участі у заході запрошуються:
Ендокринологія, Кардіологія,
Загальна практика - сімейна медицина,
Неврологія, Педіатрія, Терапія,
Фізична та реабілітаційна медицина,
Пульмонологія, Ревматологія,
Гастроентерологія, Алергологія,
Інфекційні хвороби, Отоларингологія,
Епідеміологія
ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!
ONLINE ТРАНСЛЯЦІЯ
дає можливість навчатися, ставити питання лекторам та спілкуватися із своїми колегами без відриву від робочого місця!
  • Навчання у форматі дискусійного клубу "За круглим столом" з провідними експертами: Голубовська О.А., Головач І.Ю., Селюк М.М., Гогунська І.В.
  • Акцентована увага на таких навчальних модулях, як: менеджмент серцево-судинних ризиків, сучасна ревматологія, COVID-19: гострі питання первинної ланки, актуальні питання на амбулаторному прийомі та багато іншого!
  • Тільки актуальні знання, засновані на доказовій медицині, та сучасні клінічні протоколи!
Після закінчення заходу зареєстровані учасники матимуть можливість пройти тестування та отримати сертифікати Громадської організації "Всеукраїнської асоціації безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів" 10 балів
ЯК ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ?
1
Після закінчення заходу оновіть сторінку і натисніть на кнопку «Перехід до семінару БПР з тестуванням», яка з'явиться після завершення трансляції, де Вам буде запропоновано відповісти на кілька запитань за темою семінару.
Будь-ласка, правильно вказуйте ПІБ. За внесеними даними будуть сформовані сертифікати. Зміна даних в сертифікаті неможлива. Будьте уважні.
2
Необхідно відповісти на тестові питання і набрати 70%+ правильних відповідей. Ваші дані та результати надійдуть в обробку через 14 робочих днів Вам буде надіслано посилання на сервіс, де зберігаються сертифікати
3
Знайти свій сертифікат та завантажити його.
Чекаємо на Вас: 21 березня 2023 року о 12:00
ТРАНСЛЯЦІЇ
ХОЛ А

ХОЛ Б

ХОЛ А

ХОЛ Б

ОРГАНІЗАТОРИ
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
ПАРТНЕРИ
Натисніть на логотип партнера, щоб переглянути інформацію та промо-матеріали
КОНТАКТИ
Якщо у Вас виникають запитання, будь ласка, звертайтесь до нас за телефонами або email з 10:00 до 18:00
Контактний телефон
067-233-75-91
067-986-72-56
097-162-24-59Email
asprofosvit@gmail.com