«Метаболічний синдром як фактор ризику серцево-судинних захворювань»
26.02.2024
16:30
«Метаболічний синдром як фактор ризику серцево-судинних захворювань»
26.02.2024
16:30
ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
ЗАХІД ПРИЗНАЧЕНО ДЛЯ ЛІКАРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:
Кардіологія. Загальна практика - сімейна
медицина, Терапія

СПІКЕРИ
СЕРТИФІКАТИ
Науково-практична конференція внесена до переліку заходів БПР. По закінченню заходу, учасники матимуть можливість перейти на сторінку заходу з тестуванням БПР, пройти тестування та отримати сертифікат 5 балів, якщо правильно відповісти на 70% і більше питань.
ВАЖЛИВО!
Тестування закривається 4 березня о 24:00.
РЕКОРДАТІ ГРУП — досвідчений гравець на розвинених європейських фармацевтичних ринках. Однак сьогодні перспективними для багатьох мультинаціональних компаній є ринки, що розвиваються, такі як країни СНД, зокрема й Україна. Тому компанією були зроблені певні кроки в цьому напрямку.
1 липня 2013 р. було відкрито ТОВ «Рекордаті Україна» — офіційний представник РЕКОРДАТІ ГРУП на території України.
Сьогодні ТОВ «Рекордаті Україна» веде роботу у двох головних напрямках. У першу чергу, це промоція оригінальних препаратів РЕКОРДАТІ ГРУП, які виводяться на фармацевтичний ринок України з 2012 р. І другий, не менш важливий напрямок, — це розширення присутності в сегменті ОТС-препаратів.
Стратегічно важливим напрямком роботи «Рекордаті Україна» є просування оригінальних лікарських засобів РЕКОРДАТІ ГРУП. Одним із них є нова молекула з групи статинів — пітавастатин, яка в Україні з 2013 року відома під торговою назвою ЛІВАЗО. Іншим оригінальним лікарським засобом РЕКОРДАТІ ГРУП, який був виведений на український фармацевтичний ринок і сьогодні активно просувається, є УРОРЕК (силодозин). Це препарат із групи α-адреноблокаторів, що застосовується для лікування аденоми передміхурової залози.
Крім того, РЕКОРДАТІ ГРУП належать всі права на лінійку АЛФАВІТ (добре знайомі вітчизняному споживачеві дієтичні добавки, до складу яких входять вітаміни і мінерали), а також ряд ОТС-препаратів, що застосовуються у таких терапевтичних напрямках, як отоларингологія, проктологія і гінекологія, серед них: ГЕКСАЛІЗ, ГЕКСАСПРЕЙ, ПРОКТО-ГЛІВЕНОЛ, АБ'ЮФЕН.
asprofosvit@gmail.com