Модифікація біоплівок як компонент сучасного лікування рецидивуючих, загострення рецидивуючих респіраторних інфекцій.
Диференційна діагностика гострих і рецидивуючих захворювань носоглотки.

НАУКОВО ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
СПІКЕРИ
 • ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  БЕКЕТОВА
  доктор мед. наук, професор, член-кореспондент НАМН України, заслужений лікар України, голова Асоціації педіатрів м. Києва, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика, експерт МОЗ України
 • ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
  ПОПОВИЧ
  д.мед.н., професор, зав. кафедри хірургії №1 Львівського медичного університету експерт МОЗ України за напрямом "Отоларингологія. Дитяча отоларингологія. Сурдологія"
 • ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА
  ДЄЄВА
  доктор мед. наук, професор, завідувач кафедри отоларингології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
 • МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
  БЕЗЕГА
  кандидат медичних наук, лікар-оториноларинголог вищої категорії, завідуючий кафедрою оториноларингології з офтальмологією Полтавського державного медичного університету
RECORDATI
РЕКОРДАТІ ГРУП — досвідчений гравець на розвинених європейських фармацевтичних ринках. Однак сьогодні перспективними для багатьох мультинаціональних компаній є ринки, що розвиваються, такі як країни СНД, зокрема й Україна. Тому компанією були зроблені певні кроки в цьому напрямку.
1 липня 2013 р. було відкрито ТОВ «Рекордаті Україна» — офіційний представник РЕКОРДАТІ ГРУП на території України.
Сьогодні ТОВ «Рекордаті Україна» веде роботу у двох головних напрямках. У першу чергу, це промоція оригінальних препаратів РЕКОРДАТІ ГРУП, які виводяться на фармацевтичний ринок України з 2012 р. І другий, не менш важливий напрямок, — це розширення присутності в сегменті ОТС-препаратів.
Стратегічно важливим напрямком роботи «Рекордаті Україна» є просування оригінальних лікарських засобів РЕКОРДАТІ ГРУП. Одним із них є нова молекула з групи статинів — пітавастатин, яка в Україні з 2013 року відома під торговою назвою ЛІВАЗО. Іншим оригінальним лікарським засобом РЕКОРДАТІ ГРУП, який був виведений на український фармацевтичний ринок і сьогодні активно просувається, є УРОРЕК (силодозин). Це препарат із групи α-адреноблокаторів, що застосовується для лікування аденоми передміхурової залози.
Крім того, РЕКОРДАТІ ГРУП належать всі права на лінійку АЛФАВІТ (добре знайомі вітчизняному споживачеві дієтичні добавки, до складу яких входять вітаміни і мінерали), а також ряд ОТС-препаратів, що застосовуються у таких терапевтичних напрямках, як отоларингологія, проктологія і гінекологія, серед них: ГЕКСАЛІЗ, ГЕКСАСПРЕЙ, ПРОКТО-ГЛІВЕНОЛ, АБ'ЮФЕН.
ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
+38 (067) 233 75 91
+38 (067) 986 72 56
+38 (097) 162 24 59
asprofosvit@gmail.com