КЛІНІЧНІ КЕРІВНИЦТВА ДЛЯ АКУШЕРА-ГІНЕКОЛОГА
Науково-практична конференція
28.02.2023
12:00
ДНІПРО
ЗАПОРІЖЖЯ
Любі колеги!
В сучасному світі кар'єра успішного акушера-гінеколога не уявляється без безперервного професійного розвитку. Саме тому ми підготували цікавий захід!
Всеукраїнська Громадська організація "Асоціація перинатологів України" за підтримки Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика ЗАПРОШУЄ БЕЗКОШТОВНО прийняти участь у науково-практичній конференції «Клінічні керівництва для акушера-гінеколога», що відбудеться 28 лютого з прямою онлайн трансляцією наживо одразу в усіх містах і населених пунктах Дніпропетровської та Запорізької областей!
МОВИ ЗАХОДУ - UA
До участі у заході запрошуються:
акушери-гінекологи, гінекологи-онкологи, дерматовенерологи, дитячі гінекологи, неонатологи, ендокринологи, хірурги, урологи, лікарі загальної практики – сімейної медицини, лікарі УЗ-діагностики, лікарі лабораторної діагностики

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!
ONLINE ТРАНСЛЯЦІЯ
  • Захід буде проведений з ONLINE ТРАНСЛЯЦІЄЮ НАЖИВО, що дає можливість навчатися, ставити питання лекторам та спілкуватися зі своїми колегами без відриву від робочого місця!
  • Навчання у форматі дискусійного клубу "За круглим столом" з провідними експертами: Педаченко Н.Ю.,
    Жилка Н.Я., Медведь В.І.
  • Тільки актуальні знання, засновані на доказовій медицині, та сучасні клінічні протоколи!
Після закінчення заходу зареєстровані учасники матимуть можливість пройти тестування та отримати сертифікати Громадської організації "Всеукраїнської асоціації безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів" 10 балів
ЯК ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ?
1
Семінар «Клінічні керівництва для акушера-гінеколога» внесений до переліку заходів БПР. Щоб отримати сертифікат, необхідно пройти тестування та правильно відповісти на 70% і більше питань.
2
Через 7 днів після того, як учасник відповів на тестові завдання, на електронну пошту прийде посилання на сервіс, де зберігається сертифікат. На сервісі зберігаються сертифікати всіх учасників даного заходу.
3
Знайти свій сертифікат та завантажити його.
Чекаємо на Вас: 28 лютого 2023 року о 12:00
ТРАНСЛЯЦІЯ
ОРГАНІЗАТОРИ
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
ПАРТНЕРИ
Натисніть на логотип партнера, щоб переглянути інформацію та промо-матеріали
КОНТАКТИ
Якщо у Вас виникають запитання, будь ласка, звертайтесь до нас за телефонами або email з 10:00 до 18:00
Контактний телефон
050-671-77-18
067-986-72-56
097-162-24-59Email
asprofosvit@gmail.com